SUMMER BREAK GIVEAWAY

מערכת MAMA KNOWS |
א א א

בלי ששמנו לב יולי מתגנב עלינו בצעדי ענק, וזה אומר עבור כל ההורים לתינוקות וילדים קטנים שאוטוטו נמצא את עצמנו עם פלאשבקים לחופשת הלידה. רק הפעם עם ילד שהולך, מדבר (קצת), עם הרבה יותר רצונות והרבה פחות סבלנות.

אז עבורנו זה האוגוסט הראשון עם ״חופשת קיץ״ לקטנים, ואנחנו מתמודדות עם זה כמו עם כל משבר  – שופינג. כי כשאין פתרונות ממשיים באופק לשבועיים לבד עם הילדים, אפשר לפחות למצוא נחמה בקצת שדרוגים איכותיים. השופינג הפעם הוא לא בשבילנו, אלא בשבילכם. הרכבנו ויש ליסט לחופשת קיץ עם הילדים, ואחת/אחד מכם יוכל לזכות בה במתנה.

unnamed

אז במה זוכים

אוהל טיפי לחדר הילדים

על כל הפעילויות בחוץ נדבר ממש עוד מעט אבל ברור לנו שעם חום יולי אוגוסט נבלה גם זמן לא מבוטל בבית. מעבר לזה שאוהל הטיפי הזה מושלם ויוסיף טאץ׳ עיצובי לחדר הילדים הוא גם ישמש ב״מחנה הקיץ״ הממוזג לקטנים שלכם. הכניסו מס׳ ספרים ובובות וספרו לקטנים שלכן שזהו המקום המיוחד שלהם, הם יאהבו אותו ממש, ולכם אולי זה יקנה דקות מפנקות של שקט. את האוהלים של המותג החדש Kids Dream Catcher כדאי לכם להכיר. מוצרי טקסטיל בהדפסות ידניות בקווים נקיים שיתאימו לכל חדר ילדים – גם שלכם.

מצעים של MINIMALIST

מצעים יפים ונעימים חשובים כל השנה אבל בהתחשב בכמות הימים בהם שנת הצהריים תתרחש (בתקווה רבה!) בבית זהו זמן מצויין להתחדש בסט חדש ונעים לקיץ. קולקציית הטקסטיל החדשה של מינימליסט נעימה כל כך שגם אנחנו נרצה להתגנב למיטה של הקטנים ולהנות איתם יחד משנ"צ נעים במזגן. הפריטים עשויים בדי סינגל ופיקה מ-100% כותנה מיצרית סרוקה.

תיק גב של הרשל וסנדלי MELISSA של רשת סטורי

עם כל האהבה למזגן ברור לנו שלא נשאר כל החופש בבית. תיק הגן נראה כבר כמו תיק גן ונעליים אף פעם אין יותר מדי (התמכרות הנעליים שלנו בוודאות עברה בגנים לבנות שלנו) ולכן אין כמו להתחיל את החופש עם הפריטים ההורסים של סטורי. אגב, קולקציית הילדים (גם אופנה וגם עיצוב חדר ילדים) שנחתה לאחרונה בסטורי נמצאת בחנות העצומה והחדשה במתחם שרונה – כבר מצאנו פעילות ליום חופש אחד לפחות.

10142-00957-OS_01

31704_51460

כוס TAKEAWAY בשבילך

זוכרת איך בחופשת לידה לא תמיד הצלחת לשתות קפה בטמפרטורה הרצוייה שלו? מאז כבר התרגלת לשתות קפה כמו שצריך בעבודה (כי על הקפה הראשון של הבוקר בבית אפילו לא נדבר), בימי החופש נמצא את עצמנו באירגונים וסידורים מהירים בבוקר לפני יציאה מהבית אז כדאי שתתצתיידי בכוס טייק אווי שלפחות תוכלי לקחת את הקפה לדרך.

1344637

איך משתתפים_

1) אם עוד לא עשיתם לייק לעמוד הפייסבוק המהמם שלנו עשו זאת כאן (ואם כבר עשיתן לייק אז מוזמנות לאינסטגרם שלנו כאן)

2) שתפו את פוסט הפעילות הזה בפייסבוק שלכם

3) ספרו לנו בפוסט הפעילות הזה איך תשרדו את חופשת הקיץ

על הזוכה המאושרת נכריז בניוזלטר שלנו אז כדאי מאד גם להירשם אליו כאן:

הירשמו לניוזלטר שלנו
מבצע הרשמה, נא להמתין

** חובה להיות מעל גיל 18 כדי להשתתף בפעילות
** הפעילות תיסגר בתאריך ה-30.6.16  בשעה 14:00 שעון ישראל
** ייתכנו שינויים בצבע במוצרים המופיעים בחבילת הפרס בהתאם למה שקיים במלאי

כותרת פעילויות לקיץ

# עם כל החום בחוץ, כנראה שתבלו זמן לא מבוטל עם הילדים בבית. זה הזמן להכיר את עולם המשחקים המונטסוריים. העיקרון המונטסורי זה לייצר פעילויות שיעסיקו את הילדים זמן רב תוך כדי הקניית ערכים חשובים לבניית העצמאות שלהם. אמרתם תעסוקה לזמן רב? לקחנו. ניתן למצוא רעיונות מקסימים רבים לפעילויות מהסוג הזה כאן

# עוד לא מצאתם אמהות מהשכונה עם ילדים באותה שכבת גיל? זה הזמן. פתחו קבוצת וואטסאפ שכונתית עם כמה אמהות מהאזור ותחברו ביחד כדי להעביר את הימים הקשים האלה. צרת רבים חצי נחמה… אמהות מהזן המגניב והחביב לפי אזור גם ניתן למצוא בקבוצה ״השוות של…״ בפייסבוק שיש לרוב הערים בארץ

#הגימבורי. אנחנו רואות את המבט שלכן ברגעים אלה ממש לשמע המילה הזאת, אבל לפעמים אין ברירה. מדובר בפעילות שתתיש אותם (אוקי וגם אתכם) אבל תשאיר אותם בערב עייפים ומוכנים לשנת לילה מפנקת. עצה מאיתנו – התחרקו מאלה שבקניונים וחפשו סניפים יותר קטנים ואינטימיים, כך תימנעו מההמון.

# יוון, כרתים ושות׳. נכון שזה לא פשוט עבור שני ההורים לקחת חופש מהעבודה אבל אם זה אפשרי, יכול להיות שזה הזמן לארוז תיק ולנסוע לשבוע לחופשה מפנקת הכל כלול (או לא) באחד מהאיים המשובחים באזור. if you cant beat em' join them.

Share:
החל ההרשמה לניוזלטר הסודי שלנו
מבצע הרשמה, נא להמתין