5 מיזמים מפתיעים של הורים

ההורות מביאה איתה לא מעט אתגרים. אם גם לכם היה איזה רעיון שהייתם בטוחים שאם תעשו יהפוך אתכם למיליונרים, אז דעו שייתכן שצדקתם

מערכת MAMA KNOWS |
א א א

מכירים את זה שאתם נתקלים בבעיה או קושי במהלך מטלות היום יום עם הקטנים ואומרים לעצמכם איך לא המציאו את…. לרובנו מהמצבים האלה עולים רעיונות בראש על איך לייעל את השיטה, אבל כמה מאיתנו באמת לוקחים את זה צעד קדימה והופכים את זה לעסק מוצלח?  הנה חמישה ההורים שזיהו בעיה, מצאו פתרון, והקימו עסק משגשג. השראה!

אווה הפיל

הבעיה: לתת תרופה לילד סרבן

הפתרון: בשנת 2005 טיפאני קורמיס עבדה כמטפלת של גיבי, ילד עם תסומנת דאון, גיבי סבל הרבה מדלקות אוזניים ובכל פעם שהיתה צריכה לתת לו תרופה הוא נלחם, נאבק ולא הסכים. ג׳סיקה יצרה עבורו בובה בצורת פיל חמוד- החיה האהובה עליו. מחדירים את התרופה מצד אחד והיא יוצאת מחדק הפיל לצד קולות שמחים המעודדים את הילד או התינוק. מאז ועד היום נמכרו מליוני פילים וניתן להשיג את המוצר ברשתות הגדולות בעולם.

אווה הפיל

לתת תרופות בקלות, להשיג כאן

תרופה לתינוק

Rags to Raches

הבעיה: להלביש בגדים לילדים מעל הראש (מי לא מכיר את זה!)

הפתרון: העסק של רייצ׳ל התחיל בגלל קושי כלכלי ורצון לספק בגדים לשני הבנים שלה. רייצ׳ל התחילה לעצב להם בגדים מחולצות ישנות של בעלה אותם הפכה לאוברולים לבנים שלה. מרוב שהיו שואלים אותה ברחוב מאיפה הבגדים ב2014 התחילה למכור אותם דרך האינסטגרם. מהר מאוד היא פתחה אתר מכירות אונליין והיום נמכרים הפריטים בכמויות מסחריות בכל העולם.  היום היא  הבעלים של מותג שהוגדר לאחרונה כ״טרנד האופנה הכי חם לילדים לשנת 2016״. ליין הבגדים מפורסם בעיקר בגלל פטנט עליו רק אמא יכולה לחשוב – צווארון גמיש שבזכותו אפשר להלביש ולהוריד את הבגד דרך הראש, בלי טיק-טקים, ריצ׳-רצ׳ים ושלל פתרונות מעצבנים- גאוני!

shark-tank-rags-raches-romper

בגדי ילדים

Coolest Kids On The Block, להשיג כאן

SOAPSOX

הבעיה: ילדים שמפחדים/לא אוהבים לעשות אמבטיה.

הפתרון:  ריי פיליפס עבד במרכז טיפול בילדים נפגע טראומה, הוא למד שאחד הרגעים הקשים ביום הוא זמן האמבטיה. אחד הילדים במרכז נאבק בכל יום כי לא יכל להכניס את הבובה האהובה עליו איתו למקלחת. לכן ריי יצר בובות ספוגיות עם כיס אליו ניתן להכניס סבון קשיח או נוזלי ולהשתמש בבובה כספוג קרצוף וכיוצר בועות וקצף. מאז נמכרות הבובות המגיעות במגוון רחב של חיות ודמויות ברחבי העולם – אפילו אצלנו.  בשנת 2014 זכה המוצר בפרס JPMA על חדשנות ופתרונות חכמים להורים.

בובות אמבטיה

להשיג בחנות דיאדה

Foot Fairy

הבעיה: מדידת מידת נעליים לילדים.

הפתרון: ניקול, פסיכולוגית ילדים וסופי רופאת ילדים הקימו יחד אפלקציה גאונית בעקבות חוויות אישיות שלהן משופינג לנעליים עם הילדים. מי לא מכיר כמה קשה לקנות נעליים עם ילדים, הם לא מוכנים למדוד, לא מוכנים לעמוד בשקט ובטח של נהנהים ממדידת כל הזוגות בחנות כמונו… ניקול וסופי יצרו אפליקציה לאייפד איתה ניתן למדוד בקלות את מידת הנעליים ולהזמין נעליים אונליין או פשוט לבד בחנות בלי הילד.

מודד מידת נעליים

פשוט וחכם. להורדה לאייפד

EZPZ

הבעיה: בלאגן אטומי בזמן האוכל.

הפתרון: בשנת 2014 המציאה לינדסי לוריין, אמא ל-3 בנים שובבים את הצלחת הראשונה שקראה לה azpz plate, הצלחת עשוייה מסילקון ומחוברת למלבן הנדבק לכל שולחן או משטח ישר. כמו כל ההמצאות שהצגנו בפניכם עד כה, גם הצלחת של לינדסי הומצאה ברגע אחד בזמן ארוחת בוקר בה צפתה ב-3 בניה מחריבים את המטבח ומעיפים את הצלחות והאוכל שלהם. העיצוב המקסים והרעיון החכם עומדים כיום מאחורי עסק מצליח במיוחד. כיום ניתן למצוא מוצרים ועיצובים נוספים תחת המותג.

צלחת אוכל

מושלם, לא ניתן להזמין לארץ, זה הזמן למצוא חברים בארה״ב

984080_899981630105327_779391035957204963_n

Share:
החל ההרשמה לניוזלטר הסודי שלנו
מבצע הרשמה, נא להמתין