5 חוקי "אל תעשה" בבחירת מתנות

אין כמו ניסיון רע כדי ללמוד, ואין כמו ניסיון רע של אחרים בשביל ללמוד מהר. אספנו עבורך רשימת חוקים קצרה, את תודי לנו וכל אמא שתקבל ממך מתנה תודה לך. באחריות.

מערכת MAMA KNOWS |
א א א

בכל פעם שמתקבלת הזמנה ליום הולדת עולה לנו קצת החום. כשמדובר במתנות עברונו זה הכי קל בעולם – אנחנו תמיד יודעות בדיוק מה אנחנו רוצות, אבל כשזה בשביל אמא/ילד אחר אנחנו מגלות שזו לא משימה קלה.
סביר להניח שהילד/תינוק ישמח לקבל כל צעצוע חדש, אבל דעו שיש צעצועים שישמחו את ההורים משמעותית פחות ושיגרום להם להיזכר בכם כל פעם מחדש ולא בהכרח לטובה. אזה הנה 5 חוקים של מה לא לקנות. לגזור ולשמור.

1. צעצוע דביק/עיסתי/עם נצנצנים

רגעי השקט שנקבל בזמן שהקטן משחק לא ישתוו לעולם לזמן אותו נבזבז בגירוד פלסטלינה מהספה או מהשיער של הילד. ולא נתחיל לדבר בכלל על המבוכה בלהגיע בבוקר לפגישה סופר חשובה שכולך מלאה בנצנצים. השאלה "אז איפה בילית אתמול בלילה?" ממש לא תשעשע אותנו.

צעצועים עם נצנצים

תמונה: Etsy

2. צעצוע עם צלילים

ילדים ובמיוחד תינוקות אוהבים צעצועים שמוציאים צלילים אבל יש צלילים שהם פשוט בלתי נסבלים ואת לא רוצה שנזכר בך, מעניקת המתנה בכל פעם שהמיגרנה תתחיל לדפוק לנו בצדי הראש.

 

צעצועים מרעישים

תמונה: Amazon

 

תמונה: my child magazine

תמונה: my child magazine

3. מתנות דומות מאוד אך שונות לשני אחים

כשאת קונה מתנה לשני אחים בהחלט חשוב השיוויון אבל כדי לזרז עניינים אם האחים בגיל דומה הרבה פעמים אנחנו פשוט קונים את אותה מתנה בצבעים שונים וזאת בעיה. כי כשאחד מקבל משאית כחולה והשני מקבל משאית ירוקה מתחילה מלחמת עולם. הם לא מבינים שזה אותו דבר וברור הרי שיריבו עכשיו על צבע אחד. תצטרכי להתאמץ קצת יותר.

4. צעצוע שהוא חלק מאוסף צעצועים

היום כבר לא אוספים בולים ומכתביות. היום יש סדרות של משחקים סופר יקרים. בבקשה אל תכניסי אותנו ללופ הזה.

בובות סוני אנג׳לס

תמונה: Bell and Soph

5. מתנה ללא אריזה

בסופו של דבר הקטנים מתלהבים יותר מהאריזה ומהקופסא ומאשר מהמתנה עצמה. אז תודה מראש על ההשקעה! לרעיונות מגניבים לעטיפות DIY לחצי כאן

עטיפת נרות יום הולדת

תמונה: Lunadei creativi

 

 

Share:
החל ההרשמה לניוזלטר הסודי שלנו
מבצע הרשמה, נא להמתין