אבא טרי? 11 דברים שלא גילו לך

אולי את אשתך הכינו טוב למה שקורה אחרי הלידה, אבל סביר להניח שעוד לא קיבלת בריף מלא על החודשים הראשונים. אז הנה דברים שבטח לא אמרו לך וכדאי שתדע

מערכת DADDY KNOWS |
א א א

חשבת שחודשי ההריון של אשתך הם האתגר הגדול, אבל אז היא ילדה והפכת לאבא טרי. לאט לאט אתה מגלה שיש איזה קשר שתיקה בין האבות הקיימים ולא סיפרו לך כלום לפני. אל תדאג, נעשה לך טיפה סדר.

1. הורמונים זה לא רק בהריון. זה גם אחרי לידה, ואפילו ביותר חזק ומפתיע. תוך כמה שבועות נחזור לעצמנו, נשבעות.

2. יקח לך בערך חצי שעה להלביש את התינוק, לאשתך זה יקח 60 שניות. ממש בקרוב תגלה שהתחתנת עם סופר וומן.

3.  אנחנו לא יודעות להסביר את זה אבל איכשהו התפקיד המרכזי שלך מעתה קשור למים. אבות אחראים על מקלחות, אבות אחראים על שיעורי השחייה, אבות אחראים על הים. ואתה הולך להנות מכל רגע.

אבא בים

תמונה: Crossfit

4. החלפת חיתול ואתה מוכן להשבע שזה הקקי הכי מסריח שהרחת בחיים שלך? חכה להחלפה הבאה. מצד שני – סוף סוף יש מישהו שמפליץ בבית יותר ממך.

כוס מלחמת הכוכבים

להשיג ב- Etsy

5. נעים להכיר: הסופר פארם. אם עד עכשיו היא הייתה אחראית על רוב הקניות מהסוג הזה לבית, תתכונן לדעת בעל פה את רשימת הסניפים באזור חיוג שלכם ובמיוחד את אלה שפתוחים בשבת.

6. עייפות- מצב הצבירה הקבוע שלך בשבועות/חודשים/שנים הראשונות. פשוט תשתדל לא להזכיר את בקול רם. אנחנו עייפות יותר.

אבא עייף

תמונה: Obekti

7. אתה יכול לבטל את המנוי לחדר הכושר. להרים את התינוק, לקפל את העגלה, לסחוב את כל הבית בכל פעם שתרצו לצאת לטיול – בין אם תרצה ובין אם לא, שרירי הידיים לא יאחרו לבוא.

אבא טרי

אבא שלי הוא הכי בעולם. תמונה: Ktosnaprzyczepke

8. כשאתה יכול, ואתה יכול תמיד, קח את התינוק לסיבוב בחוץ. זה ירגיע אותו, זה ירגיע את אמא שלו , והכי חשוב- אין דבר יותר סקסי מאבא שמסתובב עם מנשא ברחוב. רק שתדע.

אבא טרי

BabyBjorn

9. תגיד שלום לחברה הכי טובה החדשה של אשתך – חמותך. אז נכון שאולי לא מתאים לך לראות אותה כל יום כשאתה חוזר מהעבודה אבל תאמין לנו שהיא מקלה עלייך יותר מאשר מעצבנת אותך.

tumblr_nuum0skcaF1schoqzo1_500 (1)

10. אין יותר הצד שלי/ הצד שלך במיטה, תתכונן לתנוחות שינה מוזרות, יד על הקיר, רגל מחוץ למיטה – המקום שלך מצטמצם משמעותית. תוך כמה חודשים עד שנה תוכל לחזור לישון כמו בנאדם.

11. קשר השתיקה בין האבות מסתיר לא רק את הדברים הקשים בהורות טרייה אלא גם את ההרגשה המטורפת והאושר האמיתי. תגלה מאוד מהר שלהיות אבא זה דבר מדהים. לא נתפלא אם תרצה עוד ילד הרבה יותר מהר מאישתך.

 

Share:
החל ההרשמה לניוזלטר הסודי שלנו
מבצע הרשמה, נא להמתין