שנה חדשה - יומן חדש

כמו בכל תחילת שנה גם הפעם לקחנו על עצמנו החלטה להיות יותר מסודרות. אחרי ניסיונות טכנולוגים כושלים לניהול זמן השנה החלטנו לחזור למקור עם יומן פיזי שיעזור לנו לשמור על כל התוכניות והסידורים.

מערכת MAMA KNOWS |
א א א

הראשון לספטמבר באופק – ואיתו גם התחושה של זמן להתחלות והחלטות. אחד הדברים שאנחנו לומדות כאמהות זה כמה חשוב לנהל את הזמן נכון, במיוחד כשבכל רגע נתון תוכניות יכולות להשתבש ולהשתנות.

יש לנו זכרון של האמהות שלנו עם יומן עור קטן בו הן רשמו הכל, אנחנו ממש זוכרות את פעולת העברת הדפים מצד אחד לשני בחיפוש אחר תאריכי החוגים שלנו. אז עוד לא היה יומן באייפון וגם היום הוא פשוט לא מספיק לנו. עד שנמצא את האפליקציה המושלמת לניהול זמן בחרנו לחזור אחורה בזמן ולהשתמש ביומן מודפס. איזה כיף זה, במיוחד שיש מבחר כזה מעולה!

לאמהות מאורגנות

אפרת לקט (הידועה מהקבוצה ״אמא מאמנת״) ועדי הרפז מדריכת הורים, הוציאו זה השנה הרביעית יומן המותאם לאמהות. היומן מעוצב בצורה נוחה מאוד לתכנון חודשי, שבועי ויומי ומלא בטיפים וכלים לניהול זמן, ניהול רשימת קניות ומלא טיפים לאורח חיים בריא לכל המשפחה. ככה זה כשאמא מעצבת יומן לאמא.

להזמנה והנחה בלעדית מאתר מאמא גורו לחצו כאן

333

לאמהות מעוצבות

את מותג העיצוב PUDISH אנחנו אוהבות גם בפורמט של מחברות ופנקסים, ולכן שמחנו לגלות שהשנה הם הוציאו יומן שבועי מעוצב ומוקפד. החלוקה השבועית נכונה ומסודרת ובכל עמוד תמצאו ״דודלס״ (איורים) של המעצבת אביטל פודנסקי. מה ששבה את ליבנו היה העמודים הריקים המעודדים ״דודל״ עצמי. בדיוק לאמהות שאוהבות לקשקש.

cover_weekly_grande

להזמנה אונליין לחצו כאן

111

לאמהות משקיעות אונליין

אתר מושלם בו ניתן ליצור ולעצב יומן שבועי. מושלם מושלם מושלם חוץ מהעובדה שהיומן הוא רק באנגלית והשבוע בו מתחיל ביום שני (הלוואי עלינו), למי שזה לא מפריע לה הכיף זה שאת היומן אפשר לעצב לגמרי באופן אישי בשילוב תמונות וגראפיקות שאת אוהבת.

משלוחים לכל העולם, להעיצוב והזמנה לחצו כאן

משלוחים לכל העולם, להעיצוב והזמנה לחצו כאן

m__US_4

לשיק אירופאי

לאלה שפשוט אוהבות דברים יפים באיכות שווה המותג rifle paper הוא בדיוק בשבילכן. גם כאן מדובר ביומן שהיגע אלינו מעבר לים ולכן מתחיל ביום שני אבל על מה לא נתגבר בשביל סטייל.

יומן

להשיג בYolleta

להשיג בYooleta

לאמהות המחפשות סדר בהשראה

היומן של ענבל גיבור הוא כבר שם דבר בקהילת אוהבות היומנים. יומן המעודד לוחות השראה ותכנון מטרות קדימה. בכל חודש יש תכנון וסיכום יעדים, דפי רשימות, משפטי עידוד והשראה ועוד.

צילום מסך 2016‏.08‏.08 ב‏.10.54.03

להזמנה אונליין לחצו כאן

555

למומחיות ביומנים

ארין קונדרין היא אייקון בינלאומי בכל הקשור ליומנים. כבר דיברנו על יומנים שניתן לעצב אונליין אבל האתר של ארין באמת לוקח את זה צעד קדימה. מעבר לכריכה והצבעים בפנים ניתן ממש לשנות ולבחור את הסידור לפי הצרכים האישיים שלך – תכנון שבועי (בוקר, צהריים, ערב – נוח להורים), תכנון לפי שבועי לפי שעה (אם את עובדת עם לקוחות לפי פגישות שעתיות) ועוד ועוד.

לתכנון והזמנה לחצו כאן

לתכנון והזמנה לחצו כאן

לאוהבות ״דף חדש״

לא מוצאות סיבה להסתובב עם היומן אבל כן צריכות סדר מול הפנים? פד שולחני הוא מושלם עבורכן. או על שולחן העבודה, או לתלייה על המקרר/ דלת הבית וככה כל שבוע יהיה התחלה חדשה ודף מסודר (לשימוש כל אנשי הבית אגב)

לדפי הסידור של דנה ישראלי לחצו כאן

למיטיבות לכת

אם אתן ממש בקטע של יומונים אין סיכוי שאתן לא מכירות את כל המדבקות המושלמות שניתן להזמין או להכין לבד. המדבקות מסמנות אירועים מיוחדים, תזכורות, משפטי עידוד והשראה ובעיקר מקשטות את היומן. מצאנו את Tea&Soda מותג מקומי צעיר שמייצר מדבקות מקסימות ליומנים במגוון צבעים.

Share:
החל ההרשמה לניוזלטר הסודי שלנו
מבצע הרשמה, נא להמתין