מתגלגלים בכיף

כל המוצרים שאתם צריכים כדי לעבור בשלום את יום האופניים השנתי

מערכת MAMA KNOWS |
א א א

מבלי להמעיט בחשיבות יום כיפור, כהורים היום הזה הופך אוטומטית ליום האופניים השנתי. בשנה שעברה עוד היינו בשלב מוקדם יחסית והקטנות שלנו לא דרשו. השנה כבר ברור לנו שהולכות להיות לנו 24 שעות של לרוץ אחרי גלגלים.
קבלו סקירה מסודרת של אופציות שונות ומוצרים חדשים שיעזרו לכם ממש, תתחילו לדווש:

Scoot And Ride

מוצר חדש המשלב אופני איזון וקורקינט במוצר אחד.  בעזרת ״קליק״ אפשר להפוך את המוצר מאופני איזון לקורקינט. המוצר הזה חכם כי הוא ילווה את הילדים לאורך זמן. עוד אהבנו במיוחד שגם כשהקטנים גדלים ורוצים קורקינט לפעמים הם מתעייפים בדרך ואז אפשר בקלות להפוך את הקורקינט לאופניים עם מושב.

ניתן להשיג ברשת ״טפליא״

ניתן להשיג ברשת ״טפליא״

 

תלת אופן מעץ

יש המון אופני איזון מעץ בשוק. בדקנו כמה מהם עד שנתקלנו במוצר הזה. מעבר למחיר השווה (מאוד!) אהבנו במיוחד שיש שתי אופציות לאופניים האלה – אופציה ראשונה המתאימה לקטנים מגיל שנה, שני גלגלים אחוריים המאפשרים יציבה ושייווי משקל וכשהם גדלים אפשר (באופן עצמאי, אפילו אנחנו הצלחנו) להוריד גלגל אחד והאופניים הופכים לאופני איזון מעולות. מתאים מגיל שנה ועד 25 ק״ג.

להזמנה עם שליח עד הבית, WISE BABY

להזמנה עם שליח עד הבית, WISE BABY

אופני ״מעבר״

יש שלב בין אופני האיזון מהעץ והבימבות ג׳וק למינהן שהילדים רוצים אופניים של גדולים אבל הם עדיין לא באמת יכולים לפדל, גם עם גלגלי עזר. לכן האופני הליכה האלה יסגרו לכם את ה״חור״ במעבר לאופניים אמיתיות.
הן נראות כמו אופניים אמיתיות של ילדים גדולים אך מדובר באופני איזון לכל דבר. אז כשהילדים שלכם יצאו לרחובות ביום כיפור הם ירגישו גדולים כמו כל החבר׳ה…

לפרטים נוספים לחצו כאן

לפרטים נוספים לחצו כאן

SPIN TRIKE תלת אופן רב שלבי

אנחנו לא ממש התחברנו לקונספט אבל הורים רבים נשבעים שהמוצר הזה מציל להם את הטיולים ברחוב בכל יום מחדש.
ישנם מותגים ודגמים רבים בשוק ולאחר סקירה של פירוטי מוצר שונים בחרנו בדגם הזה מבית Good Baby.
מדובר בתלת אופן שניתן לסובב את הכסא (עם הפנים נגד או עם כיוון הנסיעה), יש גגון הגנה מהשמש, מקום אכסון, גלגלים יציבים ובד עמיד הניתן לניקוי בקלות.

להשיג במאמא גורו במחיר מיוחד

להשיג במאמא גורו במחיר מיוחד

 

כסא תינוק לאופניים GUPPY MAXI

בכל בוקר אנחנו רואים את האבות והאמהות עם הילדים על האופניים. עד עכשיו קצת פחדנו מזה אבל החיים בעיר לימדו אותנו שזו הדרך הטובה והנוחה ביותר להגיע עם הקטנים ממקום למקום. אהבנו במיוחד את הכסא הזה פשוט כי הוא ממש יפה ואנחנו קצת ״סקריות״ של עיצוב יפה. הכסא מתאים ממשקל 9 ק״ג ועד 22 ק״ג. הכרית מבטיחה נסיעה נוחה לקטנים והכי חשוב – ניתן לכבס אותה.

לפרטים נוספים לחצו כאן

לפרטים נוספים לחצו כאן

קסדות של מגניבים

כשאנחנו היינו קטנים שכנענו אותנו להשתמש בקסדה עם הסלוגן הנצחי ״קסדה בראש טוב״. היום זה כבר הרבה יותר פשוט. שבוע שעבר התקנו את כסא האופניים ויצאנו לחפש לאלכס קסדה. היא לא זרמה עם הקונספט (ממש לא) עד שנתקלנו בקסדות הצבעוניות האלה. מאז היא מסתובבת בבית וצועקת ״אופניים״.
עוד לא התרגלנו למבטים ברחוב אבל אנחנו בטוחים (?!?) שזה יעבור בקרוב.

ניתן למצוא בחנויות רבות וכאן

ניתן למצוא ברשת ״טפליא״ וכאן

סלסה רכה ומתקפלת

״אמא תחזיקי לי״. משפט שאתם הולכים לשמוע הרבה ביום כיפור הקרוב, אז תחסכו לעצמכם ותלבישו על אופני הילדים את הסל הזה, הוא עשוי מסילוקון רך והוא קל. יכיל את כל הקשקושים הקטנים ויהיה נגיש לילדים ולכם.

בקבוק מים איכותי

גם כאן מדובר בתחום שיש בו אינסוף אופציות ואפשרויות אבל כשחשבנו איזה בקבוק מים ישמש אותנו הכי טוב ביום כיפור חשבנו על שתי אופציות – בקבוק איכותי של קונטיגו שיחזיק מעמד את כל הנפילות ובריא מספיק כדי למלא אותו שוב ושוב. או בקבוק מינרלים חד פעמי.
לא עמדנו בקבוקים של קונטיגו אז כדי לכפר על המחיר ועל הסיכון בלאבד אותם אי שם בכבישי העיר החלטנו לחבר אותן עם רצועה (כמו של המוצץ או המשחקים בעגלה) לאופניים.

להשיג ברשת סטורי

להשיג ברשת סוהו

קופסת אוכל

נכון שזה ממש לא יום להסתובב עם אוכל ברחוב אבל אין מה לעשות, יוצאים עם הילדים בבית וצריך לקחת גם אוכל. אז כדי להמנע משקיות במבה מרשרשות וקופסאות שיוציאו לכל הצמים את העיניים מצאנו את קופסאת האוכל הזו – בצורת קוביית לגו שאולי תצליח להסוות במעט את המזון שנמצא בפנים.

לפרטים נוספים לחצו כאן

לפרטים נוספים לחצו כאן

פלסטרים חמודים

חלק בלתי נמנע מרכיבה על אופניים הוא ליפול וללמוד לקום. אפילו הברכיים שלנו עוד מזכירות לנו נפילות מגיל 5. פריט חובה בתיק ליום כיפור – פלסטרים. ואחרי שמצאנו את הפלסטרים האלה בא לנו להשתמש בהם בעצמנו.

222

להזמנה אונליין לחצו כאן

Share:
החל ההרשמה לניוזלטר הסודי שלנו
מבצע הרשמה, נא להמתין