מסע אל היער: הקולקציה של Rylee & Cru

בגדי ילדים -מותגים מחו״ל

כשמאיירת מדהימה הופכת לאמא ומחליטה להעביר את האיורים שלה מהדף אל קולקציית קפסולה לילדים, התוצאה לא פחות ממושלמת. היכונו להתמכר

מערכת MAMA FASHION |
א א א

כבר כמה שנים שיש לנו קראש אינסטגרמי על הבלוגרית KELLY MURRAY. היא מאיירת ומעצבת גרפית במקצועה, גרה בקליפורניה ועד שנת 2009 עבדה במשרה מלאה כמעצבת עבור חברת בגדים בסן דיאגו ודי הייתה מתחת לרדאר של כולם, עד שהקימה את הבלוג שלה (עליו תוכלו לקרוא עוד בכתבה על חמש הבלוגריות שאתן חייבות להכיר).

ב2011 הפכה לאמא לבת יפיפייה בשם RYLEE ועם האמהות הגיעה ההחלטה שזה הזמן  לצאת לדרך עצמאית. היא התחילה לעבוד במשרה מלאה כמאיירת ומעצבת גרפית וייצרה אמנות מדהימה שגרמה לנו להתאהב בה ולעקוב אחרי העשייה שלה על בסיס קבוע. עם לידת בנה השני CRU ב2014, החליטה KELLY להגשים חלום ישן ולהשיק ליין בגדי ילדים מהאיורים שלה. השם של המותג – RYLEE & CRU.

הקוקלציה הראשונה הושקה ב2014 דרך האינסטגרם של KELLY והייתה סולד אאוט תוך שעות ספורות. רק בדצמבר 2015 הושקה קולקציה נוספת, הפעם בכמויות יותר גדולות כך שיתאפשר לקהל העוקבים הגדול של KELLY הזדמנות להצליח לרכוש את הפריטים. גם בהשקה האחרונה מידות ודגמים עפו מהר אבל מסתמן  שבקולקציה הזו היא דואגת לחדש מלאי כל כמה חודשים והפריטים שאנחנו הזמנו כבר בדואר בדרך לישראל.

שם הקולקציה הוא INTO THE WOODS  וכל הפריטים שם מלאים בהשראה מהיער. איורים של עצי ירוק-עד על אובראולים קיציים ושמלות מתוקות, דובים, שועלים, חומים וכתומים.. כל אלה מככבים בקולקציה הנוכחית שבעינינו פשוט יפיפייה. הבדים אם תהיתם, איכותיים מאד ויש לנו פריטים עוד מהקולקציה הראשונה ששדרו כמה טיולים לחו״ל ולא מעט כביסות ועדיין משמשים אותנו על בסיס קבוע.

לצד הבגדים המהממים תמצאו בחנות האונליין שלה גם הדפסים של איורים קסומים ולפעמים מותגים בוטיקיים אחרים שהיא משתפת איתם פעולה. משלוח לארץ עולה 18$.

מותגי תינוקות בעולם

מותגי תינוקות בעולם

 מותגי תינוקות בעולם

מותגי תינוקות בעולם

מותגי תינוקות בעולם

מותגי תינוקות בעולם

מותגי תינוקות בעולם

מותגי תינוקות בעולם

מותגי תינוקות בעולם

לחנות האונליין של RYLEE & CRU לחצו כאן

Share:
החל ההרשמה לניוזלטר הסודי שלנו
מבצע הרשמה, נא להמתין