חדר תאומים SUPERHERO

כל ילד חולם על להיות גיבור על - אין ספק שהדרך לשם מתחילה בחדר מושלם שמכניס לאווירה

מערכת MAMA LIVING |
א א א

זה תמיד מאתגר לעצב חדר ילדים, עוד יותר כשמדובר בתאומים בגיל שש שכבר יש להם רצונות משל עצמם וצריכים להיות יחד באותו החדר. אז איך יוצרים חדר שמתאים לשני אנשים שונים אבל עדיין מושלם לשניהם? כנראה שהתשובה בקונספט.

שמות הילדים: נדב ואביתר
גילאים: 6.5, תאומים
מקום מגורים: צור יצחק
מי עיצב את החדר? רויטל ארז אמא של נדב ואביתר. רויטל היא מעצבת הומסטיילינג ובעלת עסק עצמאי לעיצוב והלבשת בתים.

רויטל היא מלבישת בתים במקצועה, ולכן כשניגשה לעצב את חדר התאומים שלה, ידעה בדיוק איך להפוך את החדר המשותף שלהם ללגמרי שלהם.

תהליך עיצוב החדר כלל שיחה עם הלקוחות ( בגיל הזה  כבר כדאי לשתף את הילדים בעיצוב חדרם, להבין מה הם רוצים ומה החלום שלהם),  חיפוש תמונות השראה ופתיחת לוח בפינטרסט  בחירת פלטת צבעים, הגדרת תקציב, ותכנון לו"ז. את ההשראה לקונספט לקחה מהחוויות האישיות שלה:״ כאישה שהלכה אחרי התשוקה והחלומות שלה, עזבה מקום עבודה טוב ויציב ופתחה עסק עצמאי כמעצבת,  חשוב לי להעביר לילדיי את המסר שהם יכולים להיות כל מה שהם רוצים. הקונספט שהם בחרו של גיבורי על התאים לי לאג'נדה הזו.״

רויטל רצתה ליצור חדר עליז ומיוחד שיתאים ל 2 בנים שובבים ואנרגטיים, אך עם זאת לשמור על אווירה נעימה ורגועה בחדר המשמש לשינה בלבד (יש חדר משחקים בנפרד).  לכן קירות החדר נצבעו בגוון רגוע של תכלת – אפור ואילו ציור הקיר של באטמן בעל הצבעוניות העזה, נעשה על הקיר של גב המיטות ואינו מפריע להרדמות קלה בלילה.

כמובן שהפרט הכי הורס בחדר השינה הוא ציור הקיר של gotham city – ציור קיר שצייר בעלה של רויטל שהוא אמן!!!

IMG_5010

IMG_4998

את ספרי הקריאה הרבים של בניה החליטה רויטל למקם קרוב למיטות כך שיהיו נוחים לשליפה לקריאה לפני השינה. לשם כך השתמשה בקוביות של איקאה כשידות לילה וכמקום אחסון לספרים. מתלים שונים שהותאמו לעיצוב הכללי נתלו בחדר ומשמשים גם כתלייה לבגדים וגם לתצוגה מתחלפת של ציורים ויצירות של הבנים ושל תמונות המשפחה.  ״היה לי חשוב לא להיכנס להוצאות גדולות ולשמור על גבולות התקציב שהצבתי לעצמי. הריהוט העיקרי והגדול כבר היה בחדר  (ארון בגדים, מיטות ושידות).  רוב ההשקעה הייתה על ציור הקיר שצייר בעלי, הציור הוא שמכתיב את האווירה בחדר.״ בכלל כל העבודה על החדר היתה משותפת לבני הזוג וניתן לראות זאת בתוצאה הסופית.

IMG_5018

IMG_9970

IMG_5001

IMG_5026

IMG_5019

רוצים לראות איך רויטל יצרה את הקיר? לחצו play

 

רשימת הפריטים

מיטות: גלמר עיצוב
שטיח, כריות,  בובת צמר שחור לבן ושמיכות: מיקלולה – גלריה לעיצוב חדרים
כרית שחור לבן איקסים וכרית לוח גיר – איקאה
וילונות – איקאה
מתלה אטבים: Enter
מ
תלי איקס  ומתלה רובין:  Metalya
תמונות קיר:  יצירה עצמית
מסגרות: איקאה
בית עץ: נקנה באמסטרדם, התמונה המקורית הוחלפה בדף כוכבים שהורד והודפס במדפסת ביתית
סל בובות: גולף  אנד קו
קירות:  נירלט (רקע: 503ISO, בניינים: ISO508, אלומת אור וחלונות : ISO850, סמל באטמן: NGY10)

לבלוג של רויטל לחצו כאן // לעמוד הפייסבוק של רויטל לחצו כאן

 

Share:
החל ההרשמה לניוזלטר הסודי שלנו
מבצע הרשמה, נא להמתין