חדר ילדים משותף: ג׳ואי ואפריל

עיצוב חדר ילדים משותף

עם אמא שהיא גם מעצבת פנים וגם בעלת ליין מוצרי עיצוב לבית בסגנון בוהו הורס, לא פלא שהחדר המשותף של april ו joey מספק לנו המון השראה

מערכת MAMA LIVING |
א א א

לא סתם בחרנו בחדר הילדים הזה לפתוח את מדור העיצוב שלנו. הוא משלב כל כך הרבה אמלנטים משמחים בתוכו כולל מיטה אחת מושלמת שזאת הפעם הראשונה שאנחנו רואים כמוה בארץ ולא רק בפינטרסט.

החדר שייך שתי אחיות, ג׳ואי בת ה5 ואפריל בת החצי שנה. לפני שנתיים הם עלו יחד עם אמם ג׳סיקה, מעצבת פנים במקצועה, לארץ עם בן זוגה. הם עברו מביתם בפריז לדירה יפיפיה בנווה צדק, שם גם הקימה ג׳סיקה את העסק שלה לפרטי עיצוב מהממים בסגנון בוהו לבית ולחדרי ילדים.

בבית החדש קיבלו ג׳ואי ואפריל חדר שינה מואר ומקסים בקומה השנייה. החדר, כמו הבית כולו, מעוצב בסגנון בוהו שיק אבל עם דגש על צבעוניות והרבה אור. בניגוד לטרנדים הנוכחיים בעיצוב חדרי ילדים שהולכים על צבעוניות מאד מונוכרומטית, פה החדר מתחייב רק לקו אחד עיצובי  –  מה שמעניין ומשמח את הילדים. כך תמצאו בחדר גם נגיעות מהטרנדים הנוכחיים כמו מדבקות קיר עגולות ואוהל טיפי אבל גם צבעוניות משמחת ומרוממת.

עיצוב חדר ילדים משותף untitled-2368

בכניסה לחדר הפריט המרכזי שמייצר את האווירה בחלל וגם משמש כסוג של הפרדה בין האזור של ג׳ואי לאזור של אפריל הוא שטיח סרוג וצבעוני  מ ginger ועליו סט כסאות ושולחן מאיקאה (שכרגע לצערנו לא נמצאים באתר אבל כנראה כן ניתן למצוא בחנות). הסריגה והצבעוניות של השטיח ממלאים את החדר באור וקסם. כל כך בצורה ניכרת שאחרי שסיימנו את הצילומים רצנו לסניף הקרוב של המותג ורכשנו גם אחד לבית שלנו (שאומץ ישר על ידי הקטנה כאזור משחקים וקריאת סיפורים).

עיצוב חדר ילדים משותףעיצוב חדר ילדים משותף

ואז הגענו לחלק הכי הכי אהוב עלינו בחדר – המיטה של ג׳ואי. במילה אחת: ואוו ובכמה מילים: איזה כיף שיש אנשים בארץ שמייצרים את הקסם הזה שעד עכשיו ראינו רק בפינטרסט.

עיצוב חדר ילדים משותף

עיצוב חדר ילדים משותף

מדובר במיטה בסגנון מונטסורי – שיטת חינוך שמאד מעודדת סביבה עצמאית לילדים ותינוקות ובין היתר ממליצה בחום על לינה כמה שיותר קרוב לרצפה. המיטה הוכנה ותוכננה על ידי שני יוצרים מאד מוכשרים שתפגשו עוד הרבה באתר – רז ואיתי בעלי המותג נגרות Joey Room. המיטה נבנתה לפי המידות המדוייקות שג׳סיקה ביקשה ועם התאמה עד הרמה של הצבע של הברגים והחיבורים. מ-ש-ג-ע.

עיצוב חדר ילדים משותף

עיצוב חדר ילדים משותף

בתוך החלל של המיטה פיזרה ג׳סיקה מלא כריות כיפיות, חלק מהמותג שלה וחלק שקנתה בחנויות פה בארץ. ריבוי הכריות יוצרות תחושה של חום ובית והופכות את המיטה למקום מפנק ונעים במיוחד. על הקיר נתלו תמונות ועיצובים בקו הבוהו שיק אבל באקלקטיות מעניינת ומלאת טוב טעם.

בצד השני של החדר, זה של אפריל, ממשיך קו הבוהו לככב. כריות ייחודיות, תיבת משחקים צהובה ואזור שכל כולו שלה. התמונות האקלקטיות והצבעוניות על הקיר מוסיפות גם הן המון אור וחן לחדר, ומשדרות אווירה שמחה ונהדרת עבור הקטנטנים.

עיצוב חדר ילדים משותף עיצוב חדר ילדים משותף

עיצוב חדר ילדים משותף

את העריסה המשגעת הזאת הביאו איתם גסיקה ובעלה במכולה מצרפת, וכן – אנחנו יודעות שהיא מושלמת וכמה חבל שאין כמוה בארץ. מבטיחות בקרוב להקדיש פוסט בנושא מיטות מיוחדות שניתן להשיג כאן.

עיצוב חדר ילדים משותף

תודה לג׳סיקה שנתנה לנו הצצה לחדר המהמם של הבנות שלה. יצאנו עם מלא השראה ורעיונות – מקוום שגם אתם. אם אהבתם את הפריטים בחדר תוכלו לראות מהיכן הם ברשימת הקרדיטים הבאה.

// צילום כתבה: עומר הכהן

רשימת הפריטים בחדר:

מיטה מעץ: joey room
שטיח: גינגר
כיסאות ושולחן: איקאה
מנורת אותיות: my little company
שם ברונזה של ג׳ואי על הקיר: zoey rumearu (הגיע מפריז)
שמיכת נמר מיטה של ג׳ואי: Aliexpress
כריות במיטה של ג׳ואי: arrow shop design
עיניים עצומות על הקיר מאחורי המיטה של ג׳ואי: pretty in pine
קקטוס על הקיר: woolword
אוהל טיפיי: smallable
תיבת משחקים צהובה: איקאה
מיטה של אפריל: leander
שמיכת כבשה של אפריל: אלי אקספרס
טיפיי על הקיר של אפריל: woolword
תמונת ארטיקים מעל המיטה של אפריל:  etsy
תמונת פנדה מעל המיטה של אפריל: etsy

get the look april

  1. 1. תמונת ארטיקים Etsy
  2. 2. מנורת לייט בוקס Shooka
  3. 3. שמיכת דב Aliexpress
  4. 4. עיינים לקיר Pretty in Pine
  5. 5. אוהל טיפי Etsy
  6. 6. שטיח צבעוני Ginger
Share:
החל ההרשמה לניוזלטר הסודי שלנו
מבצע הרשמה, נא להמתין