חדר ילדים בנווה צדק

עיצוב חדר ילדים

כיף לגלות בארץ מראות שבדר״כ שמורים למגזינים בחו״ל. ואין ספק שהחדר הזה בנווה צדק נראה בדיוק כך

מערכת MAMA LIVING |
א א א

לפני פחות משבועיים השקנו את המגזין שלנו, ואנחנו נדהמות מכמות ההודעות האישיות והאהבה שאנחנו מקבלות מכם. אז קודם כל – תודה!!

אחת הכתבות הראשונות שעלו לאתר הייתה חדר השינה של ג׳ואי ואפריל שאפשר לראות כאן (למקרה שפספסתם). הייתה לנו תחושה שתאהבו את המיטה הסופר מיוחדת שהופיעה שם והיא בהחלט הפכה ללהיט של ממש ובצדק. אנחנו רק מחכות שהבנות שלנו יהיו מספיק גדולות לישון במיטה כזאת ורז ואיתי, היזמים מאחורי Joey Room והנגרים שהביאו את הקונספט המושלם הזה לארץ כבר יודעים להיות זמינים עבורנו עוד חצי שנה.

אז לא יכולנו להתאפק והיינו חייבות להביא לכם עוד טעימה – הפעם בחדר בעיצוב אחר לגמרי בקונספט מינימליסטי ובפלטת צבעים של סגול וזהב. במילים אחרות: מושלם.

עיצוב חדר ילדים

עיצוב חדר ילדים

בואו נסכים רגע שכמעט כל פריט פה בחדר משגע ומושלם, אבל אם היינו צריכות לבחור דבר אחד שהכי הדהים אותנו, זה הטפט חיות יער על הקיר האחורי. אנחנו מודות שאנחנו ממש לא בחורות של טפטים, ובכלל בכל מה שקשור לחדרי ילדים המגמה היום היא ללכת על צבע אחיד ואת העניין לתת עם מקבץ תמונות אקלקטי. אבל הטפט הזה גורם לנו לחשוב על כל זה מחדש. אל תתחילו להתרגש יותר מדי מכיוון שהוא הוזמן מאנגליה ועולה לא מעט כסף, אבל בעינינו הוא פשוט מושלם. אה – והוא גם מגנטי. כן כן שמעתם נכון.

עיצוב חדר ילדים

עיצוב חדר ילדים

הפריט השני שאנחנו חייבות לעצור רגע ולדבר עליו, זה האהיל ציפורים הזה. כמה פשוט ככה מקסים. כולו כמובן בעבודת יד של אמן, שעמל על כל ציפור וציפור – אבל הרעיון מדליק לגמרי וניתן לביצוע גם בגרסאות אחרות למי שאהב.

אז הנה דוגמא לחדר ילדים שמצד אחד סופר מינימליסטי ומצד שני עם מלא אמירה. המרכז שלו כמובן הוא המיטה המושלמת ששוב מתארחת אצלנו. אין מה לעשות כשזאת אהבה זאת אהבה.

// צילום כתבה: עומר הכהן

רשימת הפריטים בחדר:

עיצוב פנים: arrow shop design
מיטה מעץ: joey room
טפט יער מגנטי: sian zeng
אוהל טיפי: ניתן להשיג דגם דומה בהיה היה
מנורת אננס:  ניתן להשיג ברשת shooka
אהיל ציפורים: עבודת יד של האמן הצרפתי Mathieu Challières
כריות על המיטה: numero 74
כיתוב שחור וחץ מעל הספה:  ניתן להזמין כל עיצוב דרך המעצבת של החדר

Share:
החל ההרשמה לניוזלטר הסודי שלנו
מבצע הרשמה, נא להמתין