הפליידייט הראשון שלנו

לפני כשבועיים יצאנו מדפי האתר לאירוע הפליידייט הראשון שלנו. תודה לכל מי שהגיע - היה נפלא לפגוש אתכם ואת הילדים בלייב ומקוות שנהנתם כמונו

מערכת MAMA KNOWS |
א א א

זה התחיל מרעיון קטן על מפגש מחוץ לדפי הבלוג, והפך לאחד הפליידייטים הכי מוצלחים אבר. אז רגע לפני שאנחנו חוגגות שנה של עבודה על MAMA KNOWS (הרעיון לבלוג נולד ממש לפני שנה) , איזה כיף לשתף אתכם בתמונות מאירוע הפליי דייט שלנו בסוכות האחרון שתוכנן והופק יחד עם צוות הבנות המטריפות מרשת STORY.

מי שעוקבת אחרינו בחצי שנה האחרונה, יודעת שלייפסטייל ופריטים מיוחדים לילדים ותינוקות זה חלק מהאהבות שלנו. לכן כשחשבנו על לעשות מפגש ראשון לא יכולנו לייחל לעצמנו שותפים יותר שווים מSTORY שמייבאים לארץ את מותגי הילדים ו living שאנחנו הכי אוהבות מהעולם. החיבור היה הדדי ויצאנו לדרך של תכנון האירוע.

אם אנחנו טובות בלמצוא השראות ותמונות שאנחנו אוהבות מהעולם, הבנות מ STORY גאונות בלהפוך את התמונות למציאות. אחרי כמה שעות של חיפוש ברשת ותיקיית פינרטסט אחת מלאה בכל טוב, נסגר לו הקונספט של הפליידייט הראשון שלנו – פיקניק סתווי.

let's play!

האירוע התקיים בחצר האחורית של חנות STORY  הענקית במתחם שרונה בתל אביב.  דק העץ הגדול חולק לאזורי פעילות ביניהם אזור צביעה על ניירות ענק, הכנה של דגלונים לקישוט הסוכה, אזור פיקניק עם שמיכות, עמדת צילום היסטרית ו 2 אזורי הופעות. בכניסה לחנות חיכתה עמדת לימונדה מושלמת ודוכן פיש אנד ציפס. יאמי!

mama-know-story-194

בא לנו כזה בבית

mama-know-story-77

עמדת היצירה שלנו

mama-know-story-94

חלק מהצוות ההורס של סטורי

storymama-knows-12

משטחי הצביעה ההיסטריים של OMY

mama-know-story-577

הפעלה כיפית של טאו טאו

mama-know-story-760

TODDLER KNOWS # 1

storymama-knows-34

TODDLER KNOWS # 2

lc_mk-110

עמדות צילום זה תמיד פאן. צילום: לין קונין

storymama-knows-64

המופע של פלא באבלס – זה ממכר

תודה לכל מי שהגיע ולקח חלק. אנחנו (וגם הבנות שלנו) נהננו מאד ומקוות שגם אתם. תודה גם לכל האנשים המוכשרים שלקחו חלק באירוע ביניהם אמן הבלונים המדהים עמיחי מפלא באבלס שעשה גם לנו וגם לקטנים שלנו שמח, לליטל מטאו טאו, לצלמת לין קונין על רגעים מצחיקים ומושלמים בעמדת הצילום שלנו, לצלמת קרן לחמן שתיעדה את כל האירוע וכמובן לרשת סטורי – השותפים שלנו לכל הצהריים הכיפיים האלה.

מקוות לראות אתכם באירוע הבא!!

 

Share:
החל ההרשמה לניוזלטר הסודי שלנו
מבצע הרשמה, נא להמתין