העולם הקסום של ג׳ני

איור לחדר ילדים

מתוך מאות אמנים לאיורים לילדים בחנות האונליין העולמית etsy, בולטת יוצרת אחת שבכל ציור שלה מכניסה אותנו לעולם ילדות דמיוני וקסום. במקרה, היא גם מישראל

מערכת MAMA LIVING |

לפעמים צריך ללכת רחוק כדי לגלות את מה שנמצא ממש כאן קרוב. באחד מהשיטוטים הרבים שלנו בחנות האונליין הענקית etsy (תחשבו פינטרסט רק עם לינק לקנייה לכל דבר מושלם שרואים) חיפשנו איורים לחדר הילדים של הבנות שלנו (את הממצאים המלאים כמובן תראו בקרוב) ובין שלל ההדפסים בשחור לבן וכיתובים למיניהם שמאד טרנדיים עכשיו פתאום קפצה לעין שלנו תמונה צבעונית, שמחה, מלאה בקסם ודמיון.

 
בירור קטן הוביל אותנו לחנות המלאה בשם 'be happy now' ונחשפנו פתאום לעולם שלם של ילדות וצבעוניות. רק אחרי שבחרנו את התמונה אותה רצינו להזמין פתאום גילינו שהאמנית מאחורי החנות, ג׳ני מייליכוב בכלל מישראל. מכיוון שאנחנו לא נוהגות לשמור דברים טובים לעצמנו (הרי בדיוק בגלל זה הקמנו את האתר) אנחנו שמחות לספר לכן על יוצרת מקומית שאנחנו באופן אישי מאד אוהבות, ושהאיורים שלה מאירים לנו את הבית וממלאים אותו בשמחה ובקסם ילדות. במקרה היא גם תלד את בנה הבכור עוד שלושה חודשים…

הצצה לסטודיו המקסים של ג׳ני

הצצה לסטודיו המקסים של ג׳ני

מאז שהקימה את החנות שלה מכרה ג׳ני מעל 2000 מההדפסים שלה משמחים קירות בבתים שונים, כשרוב הלקוחות מגיעים מארה״ב ואירופה. עם מעל אלף תגובות על כל תמונה שלה ב etsy, אין ספק שהגיע זמן שגם אנחנו נכיר אותה:

קצת על הרקע האמנותי שלך

אני מציירת מאז שהייתי קטנה. בגיל 5 ההורים רשמו אותי לבית ספר לציור. אבא היה לוקח אותי למוזיאונים ומספר לי על יצירות אמנות ואמנים חשובים, כמו לדוגמה ואן גוך שכרת לעצמו את האוזן מתוך אהבה עצומה לאישה.

המשכתי לצייר גם בתקופת התיכון ומאוחר יותר (2004-2008) למדתי בבצלאל במסלול איור. מאז אני מציירת בלי סוף. איירתי מספר ספרי ילדים, משחקי קופסא (כמו משחק קלפי יוגה לילדים שיוצא בקרוב), סדרת מוצרי נייר מאוירת ׳תני לעצמך מחמאה׳ ועוד… בנוסף יש לי חנות אינטרנט עם ציורים מקוריים, הדפסים, מחברות, גלויות ולפעמים גם בובות.

איורים לילדים

איור של האמנת Jenny Meilihov

עולם ההשראות שלך:

את ההשראה שלי אני מקבלת מהחיים וגם מהדמיון, לפעמים אני משלבת ביניהם ולפעמים מקצינה אחד מהם.
העבודות שלי מספרות על אנשים, מוזיקה, חתולים, כלבים, סוסים, על מה שקורה רחוק בים ובשמים, על החיים בכפר ובעיר, על שמחות קטנות-גדולות, ובעיקר על אהבה. בעבודות שלי אני משתדלת לרגש ולשעשע.
אנשים שונים מוצאים סיפורים שונים בעבודות שלי ואת זה אני אוהבת במיוחד.

תמונה לחדר הילדים

איור של האמנית Jenny Meilihov

איור לחדר הילדים

היצירה האהובה עלייך ומדוע:

היצירה האהובה עליי בחנות זה ציור בשם ׳החיים בכפר׳ היא מציגה כפר מאוד צבעוני ושמח בו אנשים ובעלי חיים משתתפים בכל מיני אירועים שמתרחשים שם. אני הכי נהנת להתבונן בכל הפרטים והסיפורים הקטנים….

אהבתם את האיורים הקסומים האלה? רוצים להכניס גם קצת שובבות וצבעוניות לבית וחדר הילדים? פינוק לקוראות שלנו: 20% הנחה על כלללל הפריטים בחנות.

Untitled-3

כדי להנות מההטבה הכניסו את הקוד HAPPYMAMA בעמוד התשלום.

**שימו לב כי ההדפסים מגיעים בכמה גדלים, מגודל גלויה ועד פוסטר. דאגו להזמין את הגודל שמתאים לכם

Share:
החל ההרשמה לניוזלטר הסודי שלנו
מבצע הרשמה, נא להמתין