גאוני ממש או פשוט מטופש?

מצעד המוצרים שעוד לא החלטנו מה אנחנו חושבות עליהם וכנראה שגם לעולם לא באמת נחליט. מה דעתכם?

מערכת MAMA KNOWS |

אנחנו כל הזמן נתקלות במוצרים חדשים להורים וילדים, יש כאלה שאנחנו מאמצות מיד ויש כאלה שמראש ברור לנו שאין סיכוי שאי פעם נרכוש, אבל מסתבר שיש גם כאלה שמשאירים אותנו עם פה פעור ועוד לא הצלחנו להחליט אם הם גאוניים או הזויים ומיותרים ברמות. לשיפוטכם….

משחרר גזים

או כפי שקראנו לו בפעם הראשונה שנתקלנו בו – ״הפלוצר״. כן כן, זה בדיוק מה שאתם חושבים. גליל קטן שמשחרר גזים לתינוקות קטנטנים הסובלים מעצירות. לא ניסינו וכנראה שגם לא ננסה אבל חברות שלנו (ישראליות) בארצות הברית נשבעות שזה מוצר גאוני.

להזמנה מאמזון לחצו כאן

להזמנה מאמזון לחצו כאן

כפית נזלת

גם במקרה הזה המצאנו שם חדש ופחות מתאים לכותרת – כפית חטטות. כמה קשה לנקות לקטנטנים את הנזלת? במיוחד זו שהתייבשה? וכמובן שהם עדיין לא יודעים לחטט באף… קבלו כפית קטנה וגמישה שעושה בשבילכם ובשבילהם את העבודה. מי יודע, אולי כן תמצאו שם זהב.

כפית נזלת

13 דולר והכפית שלכם, לינק לרכישה

מרית משחת טוסיק

בהתחלה ממש הזדעזנו/צחקנו. למה צריך פריט מיוחד למריחת משחת תפרחת החיתולים? למה לא למרוח עם האצבע? האם קיימת אמא שנגעלת מהטוסיק של התינוק שלה? ואז נזכרנו שאסור לשפוט ולכל אמא יש את הסיבות שלה. אז מבטיחות לא לצחוק עלייך אם לדעתך זה מוצר גאוני והוא כבר אצלך בעגלת הקניות.

מגוון צבעים מרשים, לפרטים נוספים והזמנה לחצו כאן

מגוון צבעים מרשים, לפרטים נוספים והזמנה לחצו כאן

 

מכונת פורמולה

כאילו לא מספיקים לנו כל מוצרי החשמל על השיש במטבח. אז אם עוד יש לכם מקום בין מכונת האספרסו, התמי 4, הסודה סטרים והסטריליזטור קבלו את המכשיר המושלם להורים עצלנים – מכונה שתכין לכם את הבקבוק. אתם קובעים את הכמות והמכונה מרתיחה את המים, ומוזגת לבקבוק פורמולה מוכנה. כי לשקשק בקבוקים זה הכי קיץ 2016.

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

מתלה שירותים

אין לנו מילים. באמת.
אבל כשחושבים על זה שניה, לא פעם היינו בקניון/מקום ציבורי עם המנשא, בלי עגלה (או שהעגלה לא נכנסת לתא שירותים קטן) וממש היינו צריכות פיפי. בקטע הזוי אם היינו יכולות לתלות את התינוק זה היה יכול להועיל (סמיילי המום)

אמיתי לחלוטין, רוצים לדעת עוד?

אמיתי לחלוטין, רוצים לדעת עוד?

סיר עם מעמד אייפד

אם עושים דוחפים את האייפד והסלולרי כמבוגרים בכל מקום אי אפשר לתהות איך הגיעו למוצר הזה. אנחנו נגד, ברור, אבל בימים אלה שאנחנו מתחילות גמילה מחיתולים זה נראה לנו כמו רעיון לא כזה רע…

 

 

ועוד כמה מוזרים ממש…

6-36481-3-1362711941

אם כבר זוחל אז שלפחות יעשה קצת אבק

6-36484-5-1362713214

מאוורר טוסיק

6-47055-5_snozzie-1373413462

לא מגנבים את האף על החולצה. יש בשביל זה את ה״סנוזי״

1490957-980x

זה אמיתי.

Share:
החל ההרשמה לניוזלטר הסודי שלנו
מבצע הרשמה, נא להמתין