ביקור בארון של אמילי

היא אמנם רק בת חצי שנה, אבל במלתחה שלה כבר תמצאו לא מעט onsies עם אמירה. ככה זה עם אמא יצרתית במיוחד

מערכת MAMA KNOWS |

מי שמכיר את אמא של אמילי, מריה, יודע שמדובר באחת שלא מפחדת להביע את דעתה. כמובילת דעת קהל ברשת, שותפה מיזם אופנה מצליח וגם אמא טרייה – בתשעה חודשים מאז שילדה את אמילי הצליחה מריה ליצור לאמילי קהל מעריצים לא קטן בזכות אאוטפיטים בועטים, הומוריסטים ומיוחדים וחיוך אחד שובה לב של תינוקת עם אמירה.

קפצנו לביקור לדירה התל אביבית של מריה ובעלה רועי כדי לקבל הצצה לארון של אמילי – וחזרנו עם חיוך וכמה המלצות.

בגדים לתינוקות

תכירו אמילי ״שמנצי״. אי אפשר שלא להתאהב

מה הצבעים השולטים בארון? בעיקר צבעים של בנים, ולרוב אפור לבן שחור.

האם את מכינה את הפריטים מראש לבוקר? לא. אני אוהבת לבחור בבוקר לפעמים אני אפילו מראה לאמילי 2 אאוטפיטים ונותנת לה להצביע על מה שבא לה יותר.

מהו הפריט/ים האהובים עלייך בארון? כל תלבושות הבאטמן של אמילי, החל מבגדי גוף, סווטשירט וגרביים.

בארון של אמילי

Daddy's little superhero

בארון של אמילי

תינוקת עם אמירה

האם יש הפרדה בין בגדים לגן ובגדים לסופ"ש? בהחלט. יש הפרדה בין בגדים לגן, בגדים לאחרי הגן אם עושים משהו בערב, בגדים לסופ"ש (יום וערב).

ביקור בארון של אמילי ביקור בארון של אמילי

בארון של אמילי

אאוטפיט לכל מצב, כולל יום הולדת של אבא. צילום: אמא של אמילי

הפריט הכי שווה שקיבלת במתנה? שמלות קטנות ומהממות של זארה. אני מתה עליהן. אין לי הרבה הזדמנויות להלביש לה אותן אז אני מייצרת הזדמנויות כאלו

המותגים שאת הכי אוהבת של בגדי ילדים בארץ:  זארה בייבי, H&M בייבי, בייבי GAP, מינימליסט, KID A, Freddy BIB, נו נו נו, מי נה נה (רק מהקולקציות האחרונות), לילי ותום (רק קולקציות קיץ), מכופתרות (מגיל שנה).

המותגים שאת הכי אוהבת של בגדי ילדים בחו״ל:  קרטרס לקטנים יותר, נקסט לגיל חצי שנה ומעלה, ולפעמים יש דברים מדליקים ב Mother Care.

בארון של אמילי

onsie מקולקציית החורף של next

הפריט שתשמרי לתמיד ומדוע:  הבגד שאיתו הוצאנו אותה מהבית חולים, השמלה הראשונה, חליפת הבאטמן הראשונה, ועוד כל מיני ציוני דרך משמעותיים כאלו

הפריט שהלכת the extra mile עבורו: בגד גוף לבן פשוט שעליו הדפסתי Hipster in training. כשהייתי בהריון כולם צחקו על כמה שאמילי תצא היפסטרית אז זה היה סוג של בדיחה בחזרה.

עיצוב אישי

בארון של אמילי

פריט שבחיים לא תלבישי את אמילי בו:  כל בגד שיושב תחת קטגוריית "חליפת גן". כל בגד שיש עליו הדפסים מאוסים של מיקי מאוס, פו הדב וכו'.

** תודה לאמילי שנתנה לנו לבקר אצלה בארון. יצאנו עם מלא רעיונות לילדים שלנו מגה קראש על אמילי המתוקה **

צילום כתבה: עומר הכהן

Share:
החל ההרשמה לניוזלטר הסודי שלנו
מבצע הרשמה, נא להמתין