בא לי עלי: פריטים לעגלה

אם יש משהו שלמדנו מאז שהפכנו לאמהות זה שיש דברים שכדאי ורצוי להזמין מחו״ל ובזול. חקרנו, הזמנו ובדקנו

מערכת MAMA KNOWS |

אין כמו נסיון של אמא, בטח כשמדובר בשופינג. עם כל האהבה שלנו למותגים ודברים יפים אנחנו גם יודעות (לקח לנו זמן אמנם) שיש דברים שפשוט אין סיבה לקנות ביוקר כשיש אותם אונליין בזול. חיפשנו, הזמנו ובדקנו.
7 מוצרים שכל אמא צריכה לטיולי העגלה בחופשת הלידה.

דגשים לקניית מוצרי ילדים בעלי אקספרס

  • אנחנו לא מזמינות דברים עם חלקים קטנים (כמו סרט למוצץ שיכול להתפרק ולסכן את התינוק)
  • קופסאות אוכל ומוצרי פלסטיק בכלל – לא מכלילות אבל מהנסיון שלנו קופסאות אוכל לתינוקות ודומיהן לא מגיעות באיכות מספיק גבוהה.
  • תמיד בדקו כמה הזמנות כבר היו לאותו מוכר ומה הדירוג שלו.
  • המוצר לא הגיע/אתן לא מרוצות ממנו מכל סיבה שהיא – קל ופשוט לבקש החזר כספי (יש המון אתרים בעברית  שמסבירים בצורה מעולה איך להתנהל בעלי אקספרס)

 

ארגונית לעגלה

בהתחלה לא ממש הבנו למה צריך גם ארגונית כשיש תיק עגלה. די מהר גילינו שיש דברים שנוח מאוד שנמצאים ב״שלוף״. פלאפון, משקפי שמש, בקבוק ועוד. הזמנו את המוצר (שקיים גם בארץ) וחיכינו לראות אם יעמוד ברמה ובאיכות. יצאנו מאושרות.

וויי תלייה לעגלה

אנחנו מתקרבות ליום בו לא נצטרך יותר עגלה, וזה יום מפחיד מאוד. לא ברור לנו איך חוזרים לחיים ללא עגלה, איפה תולים את הקניות?? זאת סיבה מספיק טובה לעשות מהר עוד ילד.
מוצר חובה לעגלה – וויי תלייה, ללא קליפסים, ללא שקלים, פשוט לתלות.

מתקן לכוס

ואם כבר בנוחות בעגלה עסקינן אי אפשר שלא להזמין מתקן לכוס. טיול בעגלה זה אולי הזמן היחיד בו תספיקי לשתות את הקפה בשקט (יחסי). טוב לכוס קפה, כוס מיץ, בקבוק מים. אגב, בדקנו כמה מעמדי כוסות ורובן מגיעות עם חיבור לעגלה מסובך ולא מתאים לכל עגלה, לכן אהבנו את המתקן הזה שהחיבור אליו גמיש בעזרת רצועה וסקוטש.

שמיכת טטרה

מוצר חובה כשמסתובבים בחוץ עם העגלה. גם מכסים מהשמש, גם יוצרים חושך כשהתינוק ישן, וגם מגנים מרוח. אפשר כמובן להשתמש בצילון עגלה יעודי אך שמיכת טטרה תשמש אתכם גם לפריסה על הדשא, כיסוי ממזגנים ועוד. יש המון בשוק (בחנויות ואונליין), אחרי כמה הזמנות נפלנו על כאלה ממש טובים – מבד במבוק נעים במיוחד וכאלה ששרדו מעולה את מבחן הכביסות

אטבים לעגלה

אחרי שכבר מצאנו את הטטרת במבוק המושלמת חייבות גם את האטבים שיחזיקו את הטטרה ככיסוי על צלון העגלה. מצאנו חבילה של אטבי ציפורים, מגיע באריזה של 6, כי זה באמת אחד הדברים הכי נעלמים שיש.

שקיות לחיתולים מלוכלכים

ממש אחרי הלידה ראינו באחת מחנויות הילדים את מתקני השקיות בצורת עצם כלב, הכרנו את זה מעצם היותנו בעלות כלבים וקצת הזדעזענו שאת אותו מוצר בדיוק מוכרים לאמהות. עד הפעם הראשונה שבה ישבנו במקום ציבורי והיינו צריכות לזרוק חיתול מלוכלך. הבנו למה יש צורך בשקיות הקטנות האלה (אגב, גם היום יש לנו חבילה בשידת ההחתלה כי יש מקרים שפשוט צריך לאטום את המפגע לא משנה כמה קרוב הפח). חיפשנו מתקן שלא נראה כמו משהו של כלב ומצאנו את זה, שימושי ביותר.

המציאה החדשה

את התיק/ארגונית הזו מצאנו בזמן הרכבת הכתבה ולא עמדנו בפיתוי, הזמנו אך בשלב זה עוד אין לנו פידבק שלנו. פשוט לא עמדנו בזה…

 

קרדיט תמונה ראשית- ETSY

Share:
החל ההרשמה לניוזלטר הסודי שלנו
מבצע הרשמה, נא להמתין