אמהות בלוגריות שחובה להכיר

הן אופנתיות, יצירתיות, מוכשרות ומשתפות את הבלוגוספירה בשלל רעיונות מדליקים והשראה. קבלו 5 אמהות בלוגריות שחובה להכיר

מערכת MAMA KNOWS |
א א א

יש אמהות, ויש אמהות עם בלוג. ויש אמהות עם בלוג שגורמות לנו להסתכל על האמהות מזווית קצת יותר כיפית ושיקית. כי נכון – זה קשה להנדס בין לארגן את התינוק לגן לבחירת אאוטפיט מושלם לעבודה, וקשה לחשוב על זמן לעשות פרוייקטים מגניבים לילדים בבית. אבל יש מי שעושות את זה, בגדול. צריכות קצת השראה? הבלוגריות המדהימות האלה, שהן גם אמהות, יספקו את זה ובכמויות. פתחו bookmarks

AMBER FILLERUP CLARK – BAREFOOT BLONDE

זה התחיל בתסרוקות מושלמות שתפסו לנו את העין והמשיך בפיד מעורר קנאה של החיים שלה באפר וסט סייד בניו יורק. את הילד הראשון שלה, Atticus, היא ילדה בערך מתי שהבנות שלנו נולדו – ואז זה באמת התחיל להיות מעניין. מעבר לחשיפה למותגי התינוקות הכי יפים ושווים, Amber סיפקה ועדיין מספקת לנו הצצה לאמהות שכוללת מסעות פוטוגניים בעולם עם העולל ומראה לנו כמה אפשרי זה לקחת תינוק ופשוט לנסוע לטייל (לכל מי שפחדה לעשות זאת). לאחרונה ילדה בת, ואנחנו רק מחכות לראות איזה מותגים חדשים ומסעות מעניינים נגלה. כל זה מבלי להתפשר לרגע על הסטייל ההורס שלה – טוב ככה זה כשהמותגים הכי שווים בעולם מחזרים אחריה. אנחנו דרך אגב כבר רכשנו כמה וכמה פריטים שווים לארון דרך הפיד המעורר קנאה שלה.

אמהות בלוגריות

תמונה: barefoot blonde

אמהות בלוגריות

תמונה: barefoot blonde

לבלוג של AMBER  // לאינסטגרם

**

KELLI MURRAY

את הבלוג של קלי גילינו בכלל דרך האינסטגרם אחרי שבמקרה הגענו לעמוד מלא באיורים חלומיים ותמונות מעוררות קנאה של אם ובת עם שיער מקלות כמעט לבן וסטייל פשוט ה-ו-ר-ס. אז ההורות עוד הייתה רחוקה מאיתנו, אבל משהו בפיד של קלי לגמרי עשה חשק ותמיד שמרנו את הבלוג שלה בדפדפן בידיעה שיהיה רלוונטי ביום מן הימים.

אמהות בלוגריות

תמונה: kelli murray

תמונה: kelli murray

לבלוג של KELLI  // לאינסטגרם

**

MERILLEE LIDDIARD – MER MAG

עוד מאיירת שהפכה לבלוגרית סופר מצליחה היא מריליי, שהקימה את הבלוג שלה MER MAG לפני שש שנים כמקום לשמור בו את כל הרעיונות וההשראה שלה. מה שהתחיל כלוח השראה פרטי שלה מהר מאד התפתח לאחד הבלוגים האיכותיים והמקסימים בבלוגוספירה בכל הקשור לפרוייקטים עשה זאת בעצמך לילדים. ככל ששלושת ילדיה גדלים כך גדל הבלוג, שמתאר מסע של משפחה יצירתית בעולם ההורות.

PlayfulPencilHolderHeadsMerMag

מתוך הבלוג MER MAG

מתוך הבלוג MER MAG

מתוך הבלוג MER MAG

לבלוג של MER MAG  // לאינסטגרם

**

LOVE TAZA

עוד בלוגרית שנותנת לנו הצצה לחיים שלה במנהטן וטיולים מסביב לעולם היא נעמי, אמא ל3 קטנטים. מעבר לפוסטים מקסימים בתחום האופנה ומדור שלם שמוקדש למתכונים שווים לקטנטנים – בבלוג של נעמי תמצאו סדרת כתבות עם מדריכים ללוקיישנים שווים בניו יורק עם ילדים וגם בלי. לכן אם בעתיד מתוכנן לכם ביקור שם, שווה מאד לגזור ולשמור. משהו מקסים נוסף הוא שהבלוג שלה פחות עוסק בתמונות ״מושלמות״ מחיי האמהות ויותר מראה את התכל״ס דרך העדשה של בעלה וללא פילטרים מיוחדים.  ברזומה הסושייל של נעמי יש כבר 400k עוקבים באינסטגם, והמספר רק הולך וגדל.

תמונה: LOVE TAZA

תמונה: LOVE TAZA

לבלוג של LOVE TAZA  // לאינסטגרם

**

קרדיט תמונה ראשית: Kelli Murray

Share:
החל ההרשמה לניוזלטר הסודי שלנו
מבצע הרשמה, נא להמתין